Blog - wpis

18. Letnia Akademia Filmowa w Zwierzyńcu

18. Letnia Akademia Filmowa w Zwierzyńcu

18. Letnia Akademia Filmowa w Zwierzyńcu

18. Letnia Akademia Filmowa w Zwierzyńcu to niewątpliwie największe kulturalne wydarzenie regionu. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 11 - 20 sierpnia 2017 r. Szczegółowe informacje dotyczące święta dobrego kina znajdziecie na stronie organizatora 18. Letniej Akademii Filmowej.

W tym roku Akademia wchodzi w wiek dojrzały. To dobry moment by obejrzeć się wstecz oraz dokonać bilansu sukcesów i porażek. A także zastanowić się nad jej przyszłością. Jako urodzinowy tort, chcemy zaproponować specjalny filmowy cykl 18 mieć lat to nie grzech. Znajdą się w nim filmy poświęcone problemom rówieśników LAF, przekraczających ten symboliczny próg dorosłości.
Nie tak dawno pożegnaliśmy Mistrza polskiej i światowej kinematografii - Andrzeja Wajdę. Polscy kinomani znają na pamięć kanon jego dzieł, jakie nakręcił nad Wisłą. Tym razem chcemy przedstawić jego filmy zrealizowane poza granicami kraju, które w większości nigdy nie dotarły na nasze ekrany.W ten sposób Andrzej Wajda poprowadzi nas na nowe terytoria swojej twórczości.

Rektor  Letniej Akademii Filmowej

Piotr Kotowski  Udogodnienia

  • Taras z grillem
  • Pralnia z suszarnią
  • Wypożyczalnia rowerów
  • Wspólna kuchnia
  • Bezpłatny parking

Odkryj Starą Szkołę, miejsce w którym czas się zatrzymał. Potok Senderski to wyjątkowo urokliwa miejscowość położona w samym sercu magicznego Roztocza.

Zapoznaj się z Regulaminem naszego obiektu

Masz pytania? Zadzwoń

660 754 275 600 468 324