O nas

Posiadłość

Posiadłość mieści się w budynku dawnej szkoły z 1938 roku, który został przystosowany do funkcji hotelowej, oferując 5 pokoi z łazienkami. Stworzyliśmy niepowtarzalny klimat dzięki unikalnym meblom i aranżacji wnętrz. Wyposażenie pokoi i innych pomieszczeń wykonaliśmy własnoręcznie, wykorzystując zaskakujące materiały. Okolica „Starej Szkoły” sprzyja wyciszeniu i prawdziwemu wypoczynkowi. Miejsce to jest propozycją dla miłośników natury, aktywnego wypoczynku, ale i beztroskiego relaksu.

Piękna okolica

Hotel Stara Szkoła znajduje się we wsi Potok Senderki w województwie lubelskim. Wieś położona jest w południowo-wschodniej otulinie Roztoczańskiego Parku Narodowego, w okolicy stawu Echo i rzeki Wieprz.

Przytulne pokoje

Wszystkie pokoje posiadają własną łazienkę a niektóre dysponują tarasem lub balkonem. Do dyspozycji Gości jest także wspólny salon oraz klimatyczna jadalnia.

Atrakcje w okolicy

Oprócz spacerów i aktywnego spędzania czasu, dla naszych klientów dostępne są do zwiedzania zabytkowe sztolnie. W pobliżu znajduje się również klub muzyczny Szkoła69.

Aktywności

Wycieczki piesze, rowerowe, spływy kajakiem, czy jazda na nartach - entuzjaści aktywnego wypoczynku z pewnością znajdą tu coś dla siebie.

 • Wyżywienie

  Naszym gościom polecamy pełne wyżywienie a w cenie pokoju serwujemy niespotykane śniadania. Na życzenie przygotujemy specjalne, dietetyczne w typie slow food potrawy, wykorzystujące produkty powstające w okolicznych gospodarstwach i naszym ogrodzie. Do dyspozycji ogródek grillowy z wyposażeniem.

 • Odległości – jak daleko

  • 4 km - stoku narciarski Góra Młynarka
  • 5 km - rzeka Wieprz
  • 6 km - centralna część Roztoczańskiego Parku Narodowego
  • 60 km - przejście graniczne w Hrebenne na Ukrainę
  • 100 km - Port Lotniczy Lublin

Prognoza pogody

Sprawdź aktualne warunki atmosferyczne